Drite neoni Led me shkrim Open

4,490 L

Ka stok

  • Drite neoni led
  • Shkrimi OPEN
  • Ngjyra te ndritshme
  • Pllake akrilike
  • Menyra e instalimit: Varur dhe montim
KODI: H23320014 KATEGORIA:

DRITE NEONI LED OPEN

Drite neoni led me shkrimin “Open” me ngjyra te ndryshme e pershtashme per bare, lokale, dyqane, biznese, restorante e me shume.

Bere nga materiale te cilesise se larte, te cilat mund te perdoren per shume vite.

Gama e ngjyrave te mesazhit “OPEN” eshte e kuqe, jeshile, e verdhe dhe blu e rrethuar nga drita e bardhe led rrethore.

Specifika:

  • Drite neoni led
  • Shkrimi OPEN
  • Ngjyra te ndritshme
  • Pllake akrilike
  • Menyra e instalimit: Varur dhe montim

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

panel neoni led online ne dyqan taxi

Drite neoni Led me shkrim Open