Drite fotografike me panel te sheshte 10 inch

3,490 L

Ka stok

  • Drite fotografike
  • Stativi: 2.1m
  • Temperatura e ngjyres:3000K-6500K
  • Permasat e panelit: 23 x 18 x 6cm
KODI: i2370211114 KATEGORIA:

DRITE FOTOGRAFIKE ME PANEL TE SHESHTE

Drite fotografike me panel Led Light te sheshte 10 inch per kamer, per te realizuar fotot dhe videot me te bukura.

Nje mjet profesional per te krijuar video regjistrimi ne kohe reale. Me nivele te ndryshme ndricimi te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires, drite e bardhe, e bute dhe e ngrohte.

Ideal per studio fotografie, makeup-i, televizive etj.

Specifika:

  • Drite fotografike
  • Stativi: 2.1m
  • Temperatura e ngjyres:3000K-6500K
  • Permasat e panelit: 23 x 18 x 6cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

panele

Main Menu

panel led per kamer ne dyqan taxi

Drite fotografike me panel te sheshte 10 inch