Dosje per mbajtjen e dokumentave

Ka stok

  • Dosje per dokumenta
  • Kapak i trashe PVC
  • Permasat: 29×7.5cm
  • Ngjyre e zeze/blu
  • Kapese metalike
KODI: i23702141 KATEGORIA:

DOSJE PER DOKUMENTA

Dosje per dokumenta me kapak te forte per te organizuar te gjitha dokumentat tuaja.

Me kapese metalike per te fiksuar dhe renditur te gjitha fletet ne menyre me te sigurt.

Me cilesi te larte ruajne stilin klasik per t’ju pershtatur cdo rasti. E pershtatshme per fletet A4.

Specifika:

  • Dosje per dokumenta
  • Kapak i trashe PVC
  • Permasat: 29×7.5cm
  • Kapese metalike
  • Ngjyre e zeze/blu

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Dosje

Main Menu

dosje per ruajtjen e dokumentave ne dyqan taxi

Dosje per mbajtjen e dokumentave