Dispenser per sapunin e lengshem 400ml

590 L

Ka stok

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: E bardhe/jeshile
  • Kapaciteti:400ml
KODI: i23702111124 Kategori: , ,

DISPENSER PER SAPUNIN E LENGSHEM

Dispenser per sapunin e lengshem bere nga material ABS me cilesi te larte, rezistent ndaj ndryshkut dhe korrozionit.

Kapacitet i madh ruajtes 400 ml shumefunksional qe mund ta perdorni per sapun te lengshem, dezinfektues duarsh. shampo, sapun, xhel dushi, etj.

Me dizajnin transparent te trupit do ta dini qarte sasine dhe do te rimbushni shishen me leng ne kohe.

E pajisur me ngjitese per ne mur e papershkueshme nga uji. Nga brenda perdor valvul kontrolluese silikoni, e cila do te parandaloje ne menyre efektive rrjedhjen e lengut jashte mbajtesit.

Specifika:

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: E bardhe/jeshile
  • Kapaciteti:400ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Dispenser

Main Menu

dispenser sapuni i lengshem ne dyqan taxi

Dispenser per sapunin e lengshem 400ml