Depilator profesional per trupin dhe fytyren

990 L

Ka stok

  • Depilator per trupin dhe fytyren
  • Kuti: 13 x 8.5 x 2.5 cm
  • Pesha: 60 gram
  • Materiali: ABS+PC+POM
  • Tensioni i baterise: 3.7 V
  • Kapaciteti i baterise: 380mah
KODI: i237021191 Kategori: ,

DEPILATOR PROFESIONAL PER TRUPIN

Depilator profesional per heqjen e qimeve pa dhimbje, i pershtatshem per trupin dhe fytyren.

I rehatshem per t’u perdorur, fale kokes prerese tredimensionale e cila heq qimet pa demtuar lekuren.

Ka madhesi ergonomike, e lehte per t’u kapur dhe perdorur edhe per perdorim ne shtepi.

Bateri litiumi te rikarikueshme dhe drite Led e cila e ben me te lehte procesin e depilimit.

Ne paketim perfshihen dy koka per depilim, nje furce pastrimi dhe fishe per rikarikimin e baterise.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Depilator

Main Menu

depilator fytyre profesional ne dyqan taxi

Depilator profesional per trupin dhe fytyren