Depilator per femra Flawless Facial Hair Remover

1,290 L

Ka stok

  • Depilator fytyre per femra
  • Perdoret per cdo pjese te fytyres
  • Pa dhimbje dhe i sigurt per tu perdorur
  • Funksionon me karikim
KODI: i2371449 Kategori: ,

DEPILATOR FLAWLESS

Depilator per femra i cili heq qimet e fytyres ne nje nivel mikroskopik – duke ju lene lekure te lemuar dhe me shkelqim.

Multifunksionale per te gjitha tipet e lekures. Me i shpejte dhe me efektiv se modelet e tjera pershtatet me cdo kontur te fytyres.

Perdoret per vetullat, kembet, sqetullat, krahet, bikinin dhe duart

Specifika:

  • Depilator per femra
  • I pershtatshem per cdo pjese te fytyres
  • Pa dhimbje dhe e sigurt per tu perdorur
  • Funksionon me karikim

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Depilator

Main Menu

depilator flawless online ne dyqan taxi

Depilator per femra Flawless Facial Hair Remover