Raft dekorues mural dhe mbajtese aksesoresh

2,290 L

Ka stok

  • Raft dekorues mural
  • Materiali: metal + dru
  • Permasat: 25x45cm
KODI: i2300661168 Kategori: ,

RAFT DEKORUES MURAL

Ky raft me varje ne mur eshte nje dekor mural i shkelqyer per dhomen tuaj te ndenjes, dhomen e gjumit, tualetin ose kuzhinen tuaj. Mund te perdoret gjithashtu edhe si mbajtese qirinjsh, parfumesh, lulesh dhe me shume.

E bere nga druri i forte, siperfaqja eshte e lemuar dhe me shkelqim, gje qe e ben ate te duket bukur ne cdo ambient.

Ky raft dekorues me siguri do t’i shtoje nje prekje moderne shtepise tuaj.

Specifika:

  • Raft dekorues mural
  • Materiali: metal + dru
  • Permasat: 25x45cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

dekoruese murale metalike online ne dyqan taxi

Raft dekorues mural dhe mbajtese aksesoresh