Apple Magic Mouse 2 Multi Touch

12,000 L

Ka stok

  • Lartesia:(2,16 cm)
  • Gjeresia:(5,71 cm)
  • Pesha: (0,099 kg)
  • Multi-Touch
  • Lidhje Bluetooth
  • Mac OS X 10.11 ose version me te ri
  • iPad me iPadOS 13.4 ose me te ri
KODI: h232307 Kategori: ,

APPLE MAGIC MOUSE 2

Magic Mouse 2 pa fisha me lidhje wireless me kompjuterin dhe laptopin tuaj.

Model i rikarikueshem me nje dizajn te optimizuar qe e lejon ate te rreshqase pa probleme neper tryezen tuaj.

Siperfaqja me shume prekje multi touch ju lejon te kryeni gjeste te thjeshta, si p.sh. rreshqitje mes faqeve te internetit dhe levizjen neper dokumente.

Bateria e rikarikueshme do te fuqizoje Magic Mouse-in tuaj per rreth nje muaj ose me shume ndermjet karikimeve.

Eshte gati per tu lidhur menjehere automatikisht me Mac-un tuaj dhe perfshin nje kabllo USB-C me Lightning qe ju lejon te lidhni dhe karikoni duke u lidhur me nje porte USB-C ne Mac-un tuaj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mouse

Main Menu

mouse magic 2 apple ne dyqan taxi

Apple Magic Mouse 2 Multi Touch