Adaptor Type C ne VGA dhe HDMI | Multifunksional 2n1

2,200 L

Ka stok

17375

KODI: adaptor-multifunksional Kategori: ,

ADAPTOR TYPE C NE VGA DHE HDMI

Ky adaptor USB-C në VGA dhe HDMI ofron një zgjidhje praktike për lidhjen e laptopit tuaj USB Type-C me një ekran VGA ose HDMI. Përshtatësi i videos multiport gjithashtu punon si ndarës, duke ju mundësuar që të nxjerrni njëkohësisht një sinjal video identike në dy monitorë të veçantë (1 x HDMI dhe 1 x VGA). Lidhja video dy-në-një .

Me daljet VGA dhe HDMI, ju mund ta lidhni lehtësisht laptopin tuaj me çdo ekran të pajisur me HDMI ose VGA, duke përdorur këtë përshtatës multiport.

Përshtatësi përmban një mbyllje të qëndrueshme prej alumini dhe mund të qëndrojë në çantën tuaj të udhëtimit. Rezolucioni Ultra HD 4K 30Hz Dalja HDMI në këtë përshtatës video USB-C mbështet rezolucione UHD deri në 4K 30Hz, ndërsa dalja VGA mbështet rezolucione HD deri në 1920 x 1200.

Lidhje  për MacBook, MacBook Pro ose Çdo Laptop. Përshtatësi i videos USB-C ka një strehim Gri Space dhe kabllo USB-C të integruar të dizajnuar që të përputhet me Space Gray MacBook ose MacBook Pro.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Adaptor Type C ne VGA dhe HDMI | Multifunksional 2n1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adaptor type c ne vga dhe hdmi 2n1

Adaptor Type C ne VGA dhe HDMI | Multifunksional 2n1