Adaptor energjie USB-C 20W

1,200 L

Ka stok

  • Përshtatës i rrymës me fuqi 20W
  • Lidhja USB-C
  • Mundeson karikimin e shpejte
  • Ngjyra: e bardhë
KODI: Adaptor-energjie-usb-c Kategori: ,

ADAPTOR ENERGJIE USB-C 20W

Ky adapter eshte karikuesi me i plote, i aftë të përshtatet me nevojat tuaja.

I pajtueshem me te gjitha pajisjet Apple, ofron 20W energji që të mund të karikoni pajisjet tuaja kudo. Adapteri i rrymës  20w usb – c ofron karikim të shpejtë dhe efikas në shtëpi, në zyrë ose gjatë lëvizjes.

Përdoreni ate me nje iPhone 8 ose me larte dhe do të jeni në gjendje të përfitoni nga karikimi më i mirë fast charge.

Karikoni iPhone ose iPad tuaj pa u shqetësuar për dëmtimin e tij duke përdorur adaptorin origjinal Apple 20W USB-C, me mbrojtje nga mbitensioni, tensioni i ulet dhe qarku i shkurter.

Përdoreni atë për karikimin e shpejtë të iPhone 12, nga 0% në mbi 50% në vetëm 30 minuta. I projektuar me nje ndërfaqe Type-C me  prodhim maksimal prej 20W.

Specifika

  • Përshtatës i rrymës me fuqi 20W
  • Lidhja USB-C
  • Ngjyra: e bardhë

Perputhshmeria:

– iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone SE (2020), iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 , iPhone 8 Plus

– iPad Air (2020), iPad 10.2 (2020), iPad Pro 11 (2020), iPad Pro 12.9 (2020), iPad Mini (2019), iPad Pro 12.9 (2015), iPad Pro 12.9 (2017), iPad Pro 10.5 (2017), iPad Pro 12.9 (2018), iPad Pro 11


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Adaptor energjie USB-C 20W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter energjie 20w usb c dyqan taxi

Adaptor energjie USB-C 20W