Abazhur me imitim llave vullkani Volcano Lamp

Ka stok

KODI: g233323570 Kategori: ,

ABAZHUR ME IMITIM LLAVE VULLKANI

Abazhur tavoline me dizajn unik me imitim llave vullkani per te ndricuar, relaksuar dhe dekoruar ambientet tuaja.

Me magme mahnitese realiste dhe rruaza flakerimi, krijon nje drite relaksuese per dhomen. Rruazat ngjajne me flaken e vullkanit, e cila ngjason si mal i vertete me vullkan shperthyes.

Kjo llambe do te dukej e mrekullueshme ne nje tavoline zyre, ne shtepi ose ne komodine. Pa zhurma bezdisese pune per te siguruar qetesi edhe gjate nates.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Abazhur

Main Menu

llambe tavoline me vullkan ne dyqan taxi

Abazhur me imitim llave vullkani Volcano Lamp