Wifi Router Xiaomi Mi Pro 2600Mbps me kater antena

7,490 L

Ka stok

Xiaomi Mi Wifi Router Pro me kater antena te jashtme , ka nje performance te permiresuar dhe mbulim akoma me te gjere Wi-Fi.

KODI: i2172163 Kategori: ,

WIFI ROUTER XIAOMI MI PRO 2600MBPS

Xiaomi Mi Wifi Router Pro, ka nje performance te permiresuar dhe mbulim me te gjere Wi-Fi edhe nese ka pengesa apo mure midis ambienteve.

Wifi Router Pro perdor standardin me te fundit Wi-Fi 802.11ac qe lejon nje numer lidhjesh ne te njejten kohe dhe arrin shpejtesine maksimale prej 2533Mbps.

Wifi Router Xiaomi me kater antena

I pajisur me kater antena PCB te jashtme me fitim te larte per performance me te shpejte wireless ne distanca me te medha.

Dual Band 2.4GHz + 5.0GHz mundeson transmetim me te qendrueshem per kompjuteret dhe telefonet tuaj.

Dizajn elegant me nje peshe te lehte dhe permasa praktike per te mos zene hapesire te madhe ne ambientet tuaja.

Karakteristika

  • Distanca WiFi: 200 metra katrore
  • Suporton sistemin: Linux, Mac OS, Win 2000, Win vista, Win XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
  • Portet LAN: 3 porte
  • Shkalla e te dhenave LAN: 1000Mbps

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Wifi Router Xiaomi Mi Pro 2600Mbps me kater antena”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi mi router pro wifi repeater ac2600 blerje online ne dyqan taxi

Wifi Router Xiaomi Mi Pro 2600Mbps me kater antena