Wifi router Xiaomi Mi AIoT AC2350

4,890 L

Ka stok

KODI: wifi-router-xiaomi-mi-alot Kategori: ,

WIFI ROUTER XIAOMI MI ALOT

Router wifi Xiaomi siguron shpejtesi te larte te rrjetit tuaj Wi-Fi.

Lidhni deri ne 128 pajisje permes 5Ghz, 2.4Ghz ose 1 Gigabit LAN.

Me shtate antena te jashtme dhe nje procesor Qualcomm siguron funksionim te qendrueshem ne te gjitha kushtet.

Routeri Xiaomi Mi AIoT AC2350 siguron qasje ne internet pa kabell per kompjuter, tableta dhe telefona celulare.

Siguri e larte e te dhenave fale enkriptimit te perparuar. Konfigurimi i lehte i routerit dhe performance me e larte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Wifi router Xiaomi Mi AIoT AC2350”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi mi router blerje online ne dyqan taxi

Wifi router Xiaomi Mi AIoT AC2350