Tavoline mesi prej druri 80x50cm

3,090 L

Ka stok

  • Tavoline mesi
  • Material druri
  • Permasat : 80x50x50cm
KODI: i2370211115 Kategori: ,

TAVOLINE MESI PREJ DRURI

Tavoline mesi prej material druri me permasa 80x50x50cm.

Finiture cilesore dhe e rehatshme, e lemuar dhe rezistente ndaj gervishtjeve, e lehte per t’u pastruar.

Tavolina ka forme ovale me skaje te perpunuara dhe qoshe te rrumbullakosura per te parandaluar cdo gervishtje aksidentale.

Perfekte per shtepi ose zyre , mundeni ta perdorni si tavoline kafeje , per te vendosur aksesore dekorues apo sendet tuaja etj.

Specifika:

  • Tavoline mesi
  • Material druri
  • Permasat : 80x50x50cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline mesi prej druri online ne dyqan taxi

Tavoline mesi prej druri 80x50cm