Tastiere numerike Magic keyboard Apple

18,000 L

Ka stok

  • Permasa 1,09×41,8x(11,4cm
  • Tastet multimediale
  • Profil i ulet
  • Tastiere numerike
  • Lidhje Bluetooth
KODI: h232306 Kategori: , ,

TASTIERE NUMERIKE APPLE

Tastiera magjike Apple me tastiere numerike permban kontrolle te navigimit te dokumenteve per levizje te shpejte dhe tastet e shigjetave me madhesi te plote per lojera.

Nje mekanizem poshte cdo taste lejon rritjen e stabilitetit, ndersa profili i ulet ofrojne pervoje te rehatshme dhe te sakte shkrimi.

Tastiera numerike eshte gjithashtu e shkelqyeshme per tabelat dhe aplikacionet financiare. Dhe bateria e integruar dhe e rikarikueshme eshte jashtezakonisht jetegjate, duke fuqizuar tastieren tuaj per rreth nje muaj ose me shume.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tastiere

Main Menu

tastiere numerike apple online ne dyqan taxi

Tastiere numerike Magic keyboard Apple