Tapet myshku artificial 3D dekorativ

1,990 L

Ka stok

  • Tapet artificial myshku
  • Pamje natyrale 3D
  • Permasa 1x1m
  • Rezistent ndaj temperaturave
KODI: i230066115 KATEGORIA:

TAPET MYSHKU ARTIFICIAL 3D

Tapet myshku artificial dekorues me pamje 3d te njejte me ate natyral. Mund te pritet sipas formes qe deshironi duke u pershtatur me vendin ku vendoset.

I projektuar dhe formuar me mjeshteri ne forme te ngjashme me myshkun natyral, rezistent ndaj konsumit dhe jo i lehte per t’u deformuar. Sjell natyralitetin dhe atmosferen e gjelberimit ne cdo ambient.

I pershtatshem per dekorimin e shtepise, dasmes, hoteleve, lokaleve, per kompozime ne vitrina , etj.

Specifika:

  • Tapet artificial myshku
  • Pamje natyrale 3D
  • Permasa 1x1m
  • Rezistent ndaj temperaturave

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

tapet myshku artificial online ne dyqan taxi

Tapet myshku artificial 3D dekorativ