Tapet i gomuar per lavatrice

990 L

Ka stok

  • Tapet i gomuar
  • Per lavatricen/frigoriferin/mikrovalen
  • Dy dizenjo
  • Permasa: 60×60 cm
KODI: i237021177 Kategori: ,

TAPET I GOMUAR PER LAVATRICE

Tapet i gomuar per lavatrice i papershkueshem nga pluhuri dhe uji per te ndihmuar ne mbrojtjen e siperfaqes se makines tuaj.

E bere nga lekura Nappa e cilesise se larte + pika plastike kunder rreshqitjes ne baze, e qendrueshme, e lehte per t’u pastruar dhe mund te perdoret per nje kohe te gjate.

I pershtatshem per pajisje me permasa te pershtatshme si makina larese, frigorifere, mikrovale etj.

Specifika:

  • Tapet i gomuar
  • Me dy dizenjo te ndryshme
  • Permasa: 60×60 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet gome per lavatrice ne dyqan taxi

Tapet i gomuar per lavatrice