Spray per ftohjen e ajrit te makines | Instant freeze spray

590 L

Ka stok

  • Ftohes spray per makinen.
  • Arome freskie e menjehershme.
  • Efekt ftohes i menjehershem.

SPRAY PER FTOHJEN E AJRIT TE MAKINES

Formuluar me komoditetin tuaj në mendje, kjo zgjidhje ftohëse ftoh menjëherë temperaturën e ngrohtë në brendësinë e makinës tuaj, kështu që nuk duhet të prisni për disa minuta para se të dilni në rrugë.Kurseni kohë dhe energji me vetëm disa spërkatje! Sigurohuni që ta mbani një spray ne makinën për freski të menjëhershme ne moment.

FTOHES PER AJRIN E MAKINES

Një spërkatje në çdo sipërfaqe dhe avulli i tij i ftohtë do e largoj menjehere ajrin e nxehte dhe te rend. Gjithashtu përmban një aromë të lehtë dhe të pastër për nje efekt freskues të menjëhershëm.
Spërkateni atë drejtpërdrejt në çdo sipërfaqe brenda makinës tuaj si timoni, sendilja juaj e makinës, leven e ingranazhit, frenat e dores dhe kudo tjetër që është nxehur shumë nga ekspozimi i gjatë i nxehtësisë.

Si të përdorni:

  1. Shkundni prospray per makinen bli online dyqan taxiduktin para përdorimit.
  2. Përdorni grykën për të spërkatur në mënyrë të barabartë mbi pjesët e brendshme të makinës suaj të ekspozuar ndaj temperaturës së lartë siç janë jastëku i sediljes, mbështetësja dhe timoni.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Spray per ftohjen e ajrit te makines | Instant freeze spray”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

spray per ftohjen e ajrit ne makine bli online dyqan taxi

Spray per ftohjen e ajrit te makines | Instant freeze spray