Solucion pastrues per lavatricen 400ml

950 L

Ka stok

KODI: i-987672 Kategori: , ,

SOLUCION PASTRUES PER LAVATRICEN

Solucion pastrues per pjesen e brendshme te lavatrices.

Perfekt per te pastruar smercin qe krijohet nga larjet dhe ndryshkun.

Heq mbetjet dhe papastertite qe demtojne makinen larese duke e lene ate te paster dhe te aromatizuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Be the first to review “Solucion pastrues per lavatricen 400ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

solucion pastrues per lavatrice online ne dyqan taxi

Solucion pastrues per lavatricen 400ml