Solucion pastrues per kepuce te bardha

790 L

Ka stok

  • Solucion pastrues per kepuce
  • Jo i demshem
  • Tundeni perpara perdorimit
  • Sasia: 100 ml
KODI: i2371395 Kategori: , ,

SOLUCION PASTRUES PER KEPUCE

Furca e kepuceve eshte bere nga materiale te cilesise se larte, e cila eshte e qendrueshme dhe mund te perdoret per nje kohe te gjate.

Bejini atletet tuaja te duken si te reja. Ky pastrues eshte ne trajte kremi, me perberes jo te demshem zbardhimi dhe shkelqimi.

Heq lehtesisht papastertite dhe pjeset e verdha te krijuara ne atletet tuaja. Kremi pastrues eshte i pershtatshem per kepuce sportive, kepuce te perditshmerise, kepuce lëkure, cante lekure apo papasterti ne plastike.

Sasia: 100 ml


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Solucione

Main Menu

pastrues per kepuce shitje online ne dyqan taxi

Solucion pastrues per kepuce te bardha