Slime per pluhurat

490 L

Ka stok

  • Slime per te pastruar pluhurin
  • I riperdorshem
  • Nuk ngjit duart dhe lekuren
  • Paketimi permban 160g
KODI: i2371404 Kategori: , ,

SLIME PER PLUHURAT

Pastertia e pajisjeve tuaja elektronike eshte shume e rendesishme, por ndonjehere eshte e veshtire te pastroni tastieren ose ventilatorin ne makine nga pluhuri. Ky slime do t’ju ndihmoje te pastroni shpejt dhe lehte te gjitha papastertite.

Slime per te pastruar pluhurin dhe therrimet ne vende te veshtira per tu pastruar si tastiera e kompjuterit, aspiratori i makines, celulari, pjesa e brendshme e makines ne teresi, pajisje zyre etj.

Eshte i lehte per t’u perdorur dhe nuk ngjitet ne duar apo lekure. Slime terheq pluhurin dhe papastertite ne boshlleqet qe jane te veshtira per t’u pastruar.

Paketimi permban 160g


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg

Main Menu

slime pluhurash ne dyqan taxi

Slime per pluhurat