Shpërndarës sapuni dezinfektues automatik

2,500 L

Ka stok

KODI: Shpërndarës sapuni dezinfektues automatik KATEGORIA:

SHPERNDARES SAPUNI DEZINFEKTUES AUTOMATIK

Shkuma pastron duart, largon yndyrën dhe heq cdo papasterti tjeter me lehte.

Pajisja inteligjente eshte me sensor infra të kuqe për të shmangur kontaktin me duar dhe për të parandaluar infeksione te mudshme.

Mund të aplikohet me një shumëllojshmëri të sapuneve te lengshem të tilla si dezinfektues, sapunë dore, xhel dushi, shampo, etj. Dalja e sapunit është bërë prej gome të papërshkueshme nga rrjedhjet, e cila është praktike dhe ekonomike gjithashtu zvogëlon shumë humbjen e përdoruesve.

I pershtatshem per te gjitha llojet e sapuneve, si: xhel dushi, shampo, sapun dore, locion trupi ose dezinfektues, mund ta perdorni per kuzhine dhe tualet.

Rekomandohet të përdorni pastrues dore të tipit shkumë për përdorim të lehtë dhe efekt të mirë shkumëzimi.

I përshtatshëm për t’u përdorur kudo fale sensorit inteligjent pa prekje, i cili mund të sigurojë sapun lehtësisht pa prekur dorën tuaj.

Specifika

Mbajtes dhe dispenser sapuni

Ngjyra: E bardhe

Materiali: ABS, përbërës elektronik

Madhësia: 212 * 75 * 66 mm

Madhësia e paketës: 240 * 210 * 85 mm

Be the first to review “Shpërndarës sapuni dezinfektues automatik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dispenser sapuni dhe dezifektues online dyqan taxi

Shpërndarës sapuni dezinfektues automatik