Shkop per selfie dhe stabilizues Smooth Q4

Ka stok

  • Shkop per selfie dhe stabilizues
  • Modeli Smooth Q4
  • Me drite te dyanshme
  • Gjurmim inteligjent
  • Kontroll i ndricimit
  • Gjeresi e celularit: 67-92 mm
  • Materiali: ABS plastike
  • Boshti:2 Akse
KODI: i23395 Kategori: ,

SHKOP PER SELFIE SMOOTH Q4

Shkop per selfie dhe stabilizues Smooth Q4 ofron nje zgjidhje ideale per filmimin me telefona inteligjente.

Dizajni unik dhe praktik per ta marre me vete, i palosshem e ben ate edhe me kompakt ne krahasim me modelet e tjera te selfie stick.

Ndjekje inteligjente te fytyres, Timelapse, shkrepje me slowmotion dhe akoma me shume argetim me aplikacionin ZY CAMI.

Me nje shufer te zgjatueshme 215 mm te integruar, SMOOTH-Q4 ju lejon te shkrepni ne kende te ndryshme nga nje sfond me i gjere.

Nje drite magnetike me dy ane ju ofron nje menyre te shpejte dhe te lehte per te ndricuar edhe ne ambiente me drite te ulet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Selfie Stick

Main Menu

shkop selfie gimbal smooth q4 online ne dyqan taxi

Shkop per selfie dhe stabilizues Smooth Q4