Router Xiaomi AC1200 me kater antena

4,490 L

Ka stok

  • Router Xiomi AC1200
  • Treguesi LED x2
  • Butoni i rivendosjes se sistemit x1
  • Banda 2.4Ghz/5Ghz
  • 1 porte WAN/ 2 porta LAN

4 antena

KODI: H23320017 Kategori: ,

ROUTER XIAOMI AC1200

Router Xiaomi me kater antena per internetin me fibra optike, duke siguruar shpejtesi mbi 100 Mbps.

Router Xiaomi AC1200 ka nje porte WAN Gigabit dhe 2 porta Lan. Pajisja ju lejon te perfitoni nga cdo megabit.

Performance e fuqishme qe suporton me lehtësi portat ethernet gigabit dhe transmetimin e të dhënave Wi-Fi me bande te dyfishte gigabit per nje pervoje me te qete ne internet.

Bandat 2,4 GHz dhe 5 GHz kane secili nje perforcues te integruar qe lejon qe sinjali te transmetohet ne distanca me te medha, te kaloje me mire neper mure dhe te mbuloje nje zone me te gjere.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Router

Main Menu

xiaomi router ac1200 online ne dyqan taxi

Router Xiaomi AC1200 me kater antena