Robot pastrimi Smart Sweeping K250A

2,990 L

Ka stok

  • Bateri litiumi: 3.7V 1200mAh
  • Koha e punes: rreth 90 minuta
  • Koha e karikimit: rreth 180 minuta
  • Zona e pastrimit: 150 m2
  • Permasat: 25 x 25 x 5.5cm
KODI: i23702111211 Kategori: , ,

ROBOT PASTRIMI K250A

Robot pastrimi me vakum nje pastrues elektrik inteligjent gjithedrejtues me funksionet e vakumit, fshirjes dhe pastrimit.

Eshte i pershtatshem per siperfaqe te lemuar; pastron ne te gjitha drejtimet, me zhurme te ulet jo bezdisese. Kursen kohe dhe mund duke bere pastrimin pa qene nevoja qe ju ta mbani gjate perdorimit.

Mjafton vetem ta ndizni edhe ai do levize vete ne te gjithe hapesiren e ambientit duke larguar pluhurin dhe cdo papasterti, ndryshon automatikisht drejtimin kur has mure dhe pengesa te ndryshme.

I pershtatshem per cdo lloj dyshemeje apo tapete, mermer, pllaka qeramike, parket druri dhe dysheme te tjera te sheshta, duke larguar cdo grimce papastertie si te ngurta ashtu edhe te lengeta.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Main Menu

robot pastrimi k250a online ne dyqan taxi

Robot pastrimi Smart Sweeping K250A