Pershtates energjie Xiaomi Charger 67W

2,490 L

Ka stok

  • Karikues Xiaomi 67W
  • Pershtates 2ne1
  • Kabllo te dhenash tip-C
  • Hyrja: 100-240V, 50Hz/60Hz
  • Dalja 1.7A: 5V/3A 9V/3A 11V/6.1A
KODI: i232300038 Kategori: ,

PERSHTATES ENERGJIE 67W

Pershtates energjie shume i pershtatshem per karikimin e smartphoneve, tableteve, laptopeve dhe pajisjeve te tjera.

Karikimi i shpejte: Karikuesi ka nje cip inteligjent te integruar, i cili do te karikoje automatikisht dhe mbroje pajisjen tuaj nga mbirryma, ngarkimi i tepert dhe qarku i shkurter.

Specifika:

  • Karikues Xiaomi 67W
  • Pershtates 2ne1
  • Kabllo te dhenash tip-C
  • Hyrja: 100-240V, 50Hz/60Hz
  • Dalja 1.7A: 5V/3A 9V/3A 11V/6.1A

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karikues

Main Menu

karikues xiaomi 67w online ne dyqan taxi

Pershtates energjie Xiaomi Charger 67W