Pastrues me presion uji dhe filter

4,490 L

Ka stok

  •  Ngjyra: Blu
  •  Materiali: ASB + PC
  •  Tensioni: 48 V
  •  Fuqia: 400 W
  •  Rrjedha e ujit: 1,1 gal (4 L) / min
  •  Kapaciteti i baterise: 4000 mAh
  •  Tub uji: 16,4 ft (5 m)
KODI: G2333235237 Kategori: , ,

PASTRUES ME PRESION UJI

Ky pastrues uji me presion te larte eshte i levizshem dhe i lehte per t’u perdorur, ju mund te pastroni kudo qe deshironi.

Lehte per t’u mbajtur, laresi me presion kerkon vetem 2 minuta per t’u montuar. Me zorren dhe filtrin, mund te merrni me lehtesi uje nga liqeni, pishina, kova ose rubineti.

Mund te perdoret per te pastruar dhe mirembajtur mjete te ndryshme motorike, automjete dhe makineri inxhinierike.

Punon ne menyre perfekte ne pastrimin e mureve te jashtme te ndertesave, dyshemeve, tualeteve, pishinave, dyerve dhe dritareve, si edhe qoshet qe jane te veshtira per t’u pastruar me dore.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

sperkates uji

Main Menu

pastrues uji me presion ne dyqan taxi

Pastrues me presion uji dhe filter