Ore muri ne forme vazo lulesh

2,490 L

Ka stok

  • Ore muri dekorative
  • Forme vazo
  • Permasa 64.5×26.5cm
  • Ngjyra gold, e bardhe
KODI: i2370211122 Kategori: ,

ORE MURI NE FORME VAZO

Ore muri ne forme dekorative vazo me lule trendafili artificiale ne pjesen e siperme.

Me permasa 64.5 x 26.5 cm vjen ne ngjyre gold dhe te bardhe.

Kjo ore muri eshte gjithashtu alternativa me e mire per te bere nje dhurate te kendshme dhe te dobishme.

Specifika:

  • Ore muri dekorative
  • Forme vazo
  • Permasa 64.5×26.5cm
  • Ngjyra gold, e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

ore ne forme vazo online ne dyqan taxi

Ore muri ne forme vazo lulesh