Ore muri me dizenjo fluturash

4,490 L

Ka stok

  • Ore muri
  • Materiali metalik 100
  • Ngjyre gold me te bardhe
  • Permasat: 68 cm
KODI: i23702134 KATEGORIA:

ORE MURI ME DIZENJO FLUTURASH

Ore muri me dizenjo terheqese fluturash kaq figurante dhe moderne.

Bere nga material metalik ne ngjyre gold do te pershtatet me cdo ambient qe deshironi te dekoroni.

Ora e persosur e murit per nje zyre, klase, dhome ndenjeje, dhome gjumi, sallon etj.

Specifika:

  • Materiali metalik 100
  • Ngjyre gold me te bardhe
  • Permasat: 68 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri dekorative online ne dyqan taxi

Ore muri me dizenjo fluturash