Ore muri moderne dekorative

Ka stok

KODI: i23702111131 KATEGORIA:

ORE MURI DEKORATIVE

Kjo ore muri moderne e murit eshte nje dekorim i shkelqyer i brendshem dhe tingulli i ores eshte i qete, i pershtatshem per te gjitha llojet e zyrave, dhomat e konferencave, sallonet, dhomat e studimit, te ngrenies, ndenjes, dhomat e gjumit, kuzhinat etj.

Dizajn i rrumbullaket ne forme dielli me gjethe dekorative, e bere prej metali te qendrueshem.

Me ngjyra gold, te bardhe dhe te zeze qe do te pershtatet me se miri me ambiente te ndryshme.

Mund te perdoret edhe si ide dhurate per miqte, familjen, femijet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri dekorative ne dyqan taxi

Ore muri moderne dekorative