Mixer Sokany per embelsira | Stand Mixer

2,490 L

Ka stok

 • 220-240V.
 • 500W.
 • Materiali i kavanozit: Çelik cilesor.
 • Kapaciteti: 500ml deri në 1L.
 • Mixer per berjen e embelsirave.

MIXER SOKANY PER EMBELSIRA 

Mixer Sokany per embelsira, me cilesi te larte. Mixer i cili do j’u lehtesoj punen ne kuzhinen tuaj, cdo here qe ju deshironi te futeni dhe te gatuani ne kuzhinen tuaj.

MIXER SOKANY ME CILESI TE LARTE

Mixer me 5 kontrolle të shpejtësisë dhe me funksion turbo plus me pajisjen e sigurisë. Mixeri eshte i pajisur me grepa për mikser cilesor, grepa rrahes. Mixeri eshte teper praktik dhe i lehte ne perdorim pasi grepat mund te hiqen dhe te vendosen. Pastrohet shume lehte, mjafton te lahet me uje te bollshem direkt pasi e keni perdorur. Vjen me material cilesor te celikut, i cili eshte rezistent dhe i forte.

Specifikat:
 • 220-240V.
 • 500W.
 • Materiali i kavanozit: Çelik cilesor.
 • Kapaciteti: 500ml deri në 1L.
 • Mixer per berjen e embelsirave.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Mixer Sokany per embelsira | Stand Mixer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mixer sokany per embelsira bli online dyqan taxi

Mixer Sokany per embelsira | Stand Mixer