Mbajtese telefoni per makine Awei x39

1,190 L

Ka stok

  • Mbajtese telefoni
  • Per ventilatorin e makines
  • Madhesia: 114*37.5*60 mm
  • Me kllapa te rregullueshme
KODI: i232300061 Kategori: , ,

MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE X39

Mbajtese telefoni e pershtatshme per makine, vendoset tek fletet e ventilatorit pa zene hapesire ne makinen tuaj.

Pamje minimaliste dhe elegante. Lehte per tu perdorur dhe vendosur ne makine.

Krahet kapes prej silikoni dhe pjesa e poshtme mbron celularin nga rreshqitja dhe gervishtja.

I pershtatshem per celularin 4,0~7 inch dhe trashesi me pak se 15 mm.

Specifika:

  • Mbajtese telefoni
  • Madhesia: 114*37.5*60 mm
  • Me kllapa te rregullueshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtese telefoni awei online ne dyqan taxi

Mbajtese telefoni per makine Awei x39