Mbajtese per tharesen e flokeve ne mur

890 L

Ka stok

KODI: i237021199 Kategori: ,

MBAJTESE PER THARESEN E FLOKEVE

Mbajtese me vendosje ne mur i cili kursen hapesire per tharesen e flokeve. Rezistente ndaj ujit dhe lageshtires.

I pershtatshem per tu vendosur ne tualet apo dhomen tuaj do te mbaje ne menyre te sigurt tharesen ose drejtuesin tuaj te flokeve. Me gote per te vendosur furcen e flokeve, kremin puder apo aksesore te ndryshem.

Organizuesi i thareses se flokeve eshte bere nga materiali PP, i cili eshte rezistent ndaj konsumit dhe i qendrueshem per perdorim afatgjate.

Mbajtesja ka nje hapesire per te vendosur ne menyre te sigurt kabullin e thareses pa ngaterrime.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tgregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese per tharesen e flokeve ne dyqan taxi

Mbajtese per tharesen e flokeve ne mur