Mbajtese magnetike per ne makine Baseus

1,200 L

Ka stok

KODI: mbajtese-magnetike-makine-baseus Kategori: ,

MBAJTESE MAGNETIKE MAKINE BASEUS

Mbajtese magnetike perfekte per ne makine me madhesi kompakte.

Ju jep nje pamje te mire te perdorimit te telefonit tuaj si GPS, video, lojera etj.

Bere nga material aliazh alumini, me rezistence te forte ndaj konsumit dhe qendrueshmeri te larte per t’u perdorur.

Mbajtesja nuk le gjurme ne makinen tuaj. Fusha magnetike  nuk do te ndikoje kurre ne sinjalin celular.

Instalim i thjeshte dhe i lehte per t’u perdorur.

Permasat e tij jane shume praktike per ne makine 4.20 x 3.70 x 0.50 cm / 1.65 x 1.46 x 0.2 inc.

Nese deshironi te shikoni GPS gjate udhetimit tuaj dhe te keni kontroll mbi telefonin tuaj atehere  kjo mbajtese magnetike eshte e duhura.

Mund te rregullohet lehtesisht dhe eshte ideal ne kroskot dhe ne xham.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese magnetike per ne makine Baseus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese magnetike per ne makine blerje online ne dyqan taxi

Mbajtese magnetike per ne makine Baseus