Magic mouse 3 me wireless Apple

13,500 L

Ka stok

 • Lloji i lidhjes: Wireless
 • Teknologjia me vale: Bluetooth
 • Aplikimi: Desktop, Celular
 • Permasa 6 x 11 x 2 mm
 • Pesha 0.100 kg
KODI: h232305 Kategori: ,

MAGIC MOUSE 3

Magic Mouse 3 eshte pa fisha dhe i rikarikueshem, me dizajn te optimizuar bazes qe e lejon ate te rreshqase pa probleme neper tryezen tuaj.

Siperfaqja me shume prekje ju lejon te kryeni gjeste te thjeshta, si p.sh. rreshqitje mes faqeve te internetit dhe levizjen neper dokumente.

Bateria e rikarikueshme do te fuqizojë Magic Mouse-in tuaj per rreth nje muaj ose me shume. Lidhet automatikisht me Mac-un tuaj dhe perfshin nje kabllo  USB-C me Lightning qe ju lejon te lidhni dhe karikoni duke u lidhur me nje porte USB-C ne Mac tuaj.

Specifika:

 • Lloji i lidhjes: Wireless
 • Teknologjia me vale: Bluetooth
 • Aplikimi: Desktop, Celular
 • Permasa 6 x 11 x 2 mm
 • Pesha 0.100 kg
 • Perfshin kabllon USB Type-C – Lightning

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mouse

Main Menu

mouse apple magic 3 online ne dyqan taxi

Magic mouse 3 me wireless Apple