Lecke trekendore

1,290 L

Ka stok

  • Lecke pastrimi trekendore
  • Me shtrydhje automatike
  • Ngjyra: blu + e verdhe
  • Materiali: plastik + mikrofiber+ inoks
  • Dimensionet: 26 x 130 cm
KODI: i23009988 Kategori: , ,

Lecke trekendore

Bejeni me te lehte pastrimin e shtepise tuaj me kete lecke pastrimi ne forme trekendore.

E dizenjuar ne forme trekendore per te pastruar me lehtesi cdo cep apo kend te veshtire.

Lecka rrotullohet 360 grade duke ua lehtesuar pastrimin e shtepise pa shume mundim.

Shkopi i leckes eshte ne nje gjatesi ideale per ta bere sa me praktike larjen e dyshemese, mureve prej pllake, xhamat apo ambiente te tjera te shtepise.

Lecka eshte mikrofiber, nje thithes shume i mire i papastertive.

Funksion i integruar i shtrydhjes automatike te ujit me shtytje – terheqje, duke imituar shtrydhjen me dore.

Specifika:

  • Lecke pastrimi trekendore
  • Funksion shtrydhje automatike
  • Ngjyra: blu + e verdhe
  • Materiali: plastik + mikrofiber+ inoks
  • Dimensionet: 26 x 130 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

lecke pastrimi

Be the first to review “Lecke trekendore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu