Larese makinash me presion uji dhe pompe

4,490 L

Ka stok

KODI: G2333235240 Kategori: , ,

LARESE MAKINASH ME PRESION UJI

Pajisje larese makinash apo oborri me presion uji te larte dhe pompe. 3 menyra te ndryshme sperkatjeje te pershtatshme per shume perdorime.

Laresja me bateri me presion te larte eshte asistenti multifunksional qe ju nevojitet – eshte i pershtatshem per pastrimin e automjeteve, pajisjeve te kopshtit ose per pastrimin e oborrit.

Mund te pastroje lehte rrugen,  gardhin, muret dhe pajisjet e kopshtit. Pesha e lehte dhe dizajni kompakt jane nje plus- duke e bere me te lehte per tu mbajtur dhe perdorur.

Siguron funksionimin e vazhdueshem te pajisjes per 30 minuta pas nje karikimi te plote. Funksioni vete-thithes i pompes se integruar mund te marre uje nga kova, pishina, lumi etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

sperkates uji

Main Menu

larese makine me presion ne dyqan taxi

Larese makinash me presion uji dhe pompe