Laps per ekrane Earldom ET-P1 Magic Pen

1,090 L

Ka stok

  • Marka: Earldom
  • Per ekrane te pajisjeve me touch
  • Madhesi kompakte
  • Earldom Touch Pen ET – P1
  • Materiali i majes: silic
KODI: i232300086 Kategori: ,

LAPS EARLDOM ET-P1

Laps  per pajisje elektronike nga Earldom me super performance. Me maje te perbere nga silikoni i bute e cila e ben me te  ndjeshme kur manipulohet. Eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri pajisjesh.

Mund ta perdorni kete stilolaps per te rreshqitur neper ekran, per te luajtur lojera pa perdorur majat e gishtave.
Me madhesi kompakte, mund ta vendosni lehtesisht ne canten e shpines per ta marre kudo.
Lapsi perdor teknologjine me prekje kapacitive te pajtueshme me te gjitha llojet e ekraneve nga telefonat inteligjente, tabletet deri tek ekranet me prekje te laptopit per perdorim te lehte.

Specifika:

  • Marka: Earldom
  • Per ekrane te pajisjeve me touch
  • Madhesi kompakte
  • Earldom Touch Pen ET – P1
  • Materiali i majes: silic

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Laps

Main Menu

laps earldom et p1 online ne dyqan taxi

Laps per ekrane Earldom ET-P1 Magic Pen