Kufje me touch PICUN Wireless Headphones P26

2,390 L

Ka stok

  • Kufje wireless
  • Lidhje Bluetooth 5.0
  • Kualitet i larte audio
  • Dizajn i palosshem
KODI: i232311 Kategori: ,

KUFJE PICUN WIRELESS

Kufje me wireless dhe lidhje Bluetooth Picun P26, me kontroll me ane te prekjes. Bluetooth 5.0 ofron shpejtesi me te qendrueshme transmetimi, vonese me te ulet dhe dalje me te mire audio.

Bateria e rikarikueshme me kapacitet te larte ofron deri ne 40 ore loje ne modalitetin pa fishe.

Me material abs te cilesise se larte, jane rezistente dhe te lehta per t’u pastruar. Dizajni ergonomik i pershtatet ne menyre te perkryer vesheve tuaj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje wireless picun p26 online ne dyqan taxi

Kufje me touch PICUN Wireless Headphones P26