Koka rripi sigurimi

990 L

Ka stok

Koka rripi sigurimi
I pershtatshem per te gjitha llojet e kokave te rripave
Materiali. : plastik + metal
Madhesia: 8.5 x 5 x 2.7 cm

KODI: i2371391 Kategori: ,

KOKA RRIPI SIGURIMI

Keto koka kane funksion kryesor parandalimin e zhurmes qe krijohet nga mos vendosja e rripit te sigurimit.

Kjo ndodh vetem ne rastet kur eshte i nevojshem fiksimi I kokes ne sedilje ndaj personave qe perjashtohen me ligj ndaj perdorimit te rripit te sigurimit.

Gjithashtu sherben si zgjatues per personat qe nuk ndihen lirshem ndaj gjatesise se rripit te sigurimit, per shembull : grate shtatezena,persona mbipeshe, etj.

Shume e lehte per t’u instaluar, mjafton ta fiksoni ne koken ekzistuese te rripit te sigurimit.

Specifika:

  • I pershtatshem per te gjitha llojet e kokave te rripave te sigurimit.
  • Materiali. : plastik + metal
  • Madhesia: 8.5 x 5 x 2.7 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Rrip Sigurie

Main Menu

koka rripi sigurie ne dyqan taxi

Koka rripi sigurimi