Karte grafike AXLE GT 730 | Classic Edition

3,490 L

Ka stok

KODI: karte-grafike-axle-gt-730 Kategori: ,

KARTE GRAFIKE AXLE CLASSIC EDITION

Karte grafike Axle me e re  GeForce GT 730 me memorie grafike 1/64 GB.

Pershpejtoni pervojen tuaj ne PC me nje karte grafike te re GT 730. Merrni shpejtesine qe ju nevojitet per te vazhduar me aplikacionet me te kerkuara te PC-ve te sotme.

Suporton HDMI, HD TV, DVI dhe 3D Blu-Ray / Microsoft DirectX 11.

Jashtezakonisht i qete fale ventilatorit te ftohjes  dhe shume i fuqishem fale teknologjise GPU Boost.

Output: VGA, lidhje e dyfishte DVI me HDCP dhe HDMI.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Karte grafike

Be the first to review “Karte grafike AXLE GT 730 | Classic Edition”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karte grafike axle ne shitje online dyqan taxi

Karte grafike AXLE GT 730 | Classic Edition