Kabllo zgjatuese stereo audio 1.2m Mcdodo CA-0800

1,290 L

Ka stok

KODI: i232300022 Kategori: ,

KABLLO ZGJATUESE STEREO AUDIO

Kabllo zgjatuese stereo audio me gjatesi 1.2 meter

Suporton kontrollin me fisha /thirrjet telefonik/mMikrofonin gjate perdorimit te tij.

I perputhshem gjeresisht me celularet me porte DC3.5mm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fisha

Main Menu

kabell marres audio stereo mcdodo ne dyqan taxi

Kabllo zgjatuese stereo audio 1.2m Mcdodo CA-0800