Heqese pushi me doreze druri

690 L

Ka stok

KODI: i237021180 Kategori: , ,

HEQESE PUSHI

Heqese pushi e shpejte dhe e lehte per tu perdorur manualisht.

E shkelqyeshme per pastrimin e rrobave, shtratit, mobiljeve dhe tapicerive te makinave tuaja.

Perfekt per te larguar pushin nga rrobat tuaja, qimet e kafsheve shtepiake etj duke i bere ato te duken si te reja.

Me doreze druri nuk i demton rrobat dhe eshte i sigurt per perdorim nga te gjithe.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Heqes pushi

Main Menu

heqese pushi manuale ne dyqan taxi

Heqese pushi me doreze druri