Hard disk portabel i jashtem | Portable Drive

5,400 L9,400 L

Hard Drive i jashtem portabel  Expansion i cili  instalohet ne pak sekonda, duke thjeshtuar procesin e shtimit te hapesires ruajtese per PC-ne tuaj.

1TB2TB500GB
Pastro
KODI: K-062101-10 Kategori: ,

HARD DISK PORTABEL | PORTABLE DRIVE

Fotografite dixhitale, skedaret, videot etj mund te zene hapesire te madhe ne kompjuterin tuaj, duke bere qe performanca e tij te bjere.

Me kete hard disk te jashtem Seagate ofron hapesire ruajtese me kapacitet te madh per ruajtjen e te dhenave tuaja.

Instalohet ne pak sekonda dhe eshte teper i lehte ne perdorim.

Disku njihet automatikisht nga sistemi operativ Windows – nuk ka nevoje per asnje softuer per t’u instaluar apo konfiguruar.

Shtoni menjehere me shume hapesire ​​per ruajtje ne kompjuterin tuaj dhe merrni me vete skedare te medhenj kur udhetoni.

Karakteristika

Transferim i shpejte i te dhenave me lidhje USB 3.0.

Zgjidhja e lehte per t’u perdorur per ruajtje.

Ne cast shton kapacitetin e ruajtjes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Memorja

1TB, 2TB, 500GB

Be the first to review “Hard disk portabel i jashtem | Portable Drive”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hard disk i jashtem seagate blerje online ne dyqan taxi

Hard disk portabel i jashtem | Portable Drive

5,400 L9,400 L

Shto ne Shporte