Cante per laptop HP 16″ Wired Case Comb

1,990 L

Ka stok

Cante laptopi me kapacitet deri ne 16 inch , e pajisur me shtresa te dedikuara per te mbrojtur laptopin tuaj. Me xhep te jashtem per te vendosur karikuesin, telefonin apo sende te tjera te vogla qe ju nevojiten.

KODI: i-76543424 Kategori: , ,

CANTE PER LAPTOP HP 16″

Cante per laptop te permasave deri ne 16″ nga marka e njohur HP.

Me pamje elegante dhe shume praktike ne te njejten kohe, mban te sigurt laptopin tuaj nga gervishtjet, reniet apo demtimet e mundshme.

Rezistente ndaj sperkatjes e bere nga veshje rezistente dhe te qendrueshme per perdorim afatgjate.

Me doreza rripi per transport me te lehte dhe nje xhep te jashtem per te vendosur bllokun e shenimeve karikuesin apo telefonin tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante per laptop HP 16″ Wired Case Comb”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante laptopi hp online ne dyqan taxi

Cante per laptop HP 16″ Wired Case Comb