Aroma ambjenti ne 3 modele te ndryshme | Aroma diffuser

500 L

Ka stok

 • Aroma e limonit, mangos dhe oqeanit.
 • Cilesore dhe mbulojne siperfaqe te medha.
 • 55ml secila.
 • Vijne me 4 shkopinj bambuje per perhapje me te mire.
KODI: aroma-diffuser Kategori: , ,

AROMA DIFUSER PER AMBJENTIN

Aroma Diffuser per ambjentin , cilesore dhe mbulojne nje ambjent me siperfaqe te madhe. Aromat e ambjentit vijne ne 3 modele te ndryshme.Gjithashtu ne paketim aromat vijne me 4 shkop bambuje per nje eksperience me te mire dhe rezistente.

AROMA AMBJENTI LIMON | OQEAN | MANGO

 1. Aroma e Mangos e cila eshte nje arome disi e embel dhe te jep ndjesi tropikale. Eshte e forte, ideale per ambjente te medha.
 2. Aroma e limonit, nje arome e embel dhe freskuese e cila do ju jap ndjesine e pranveres.
 3. Aroma e oqeanit e cila do te sjelle freski ne ambjentet tuaja.
SPECIFIKAT:
 • Aroma diffuser ne 3 modele te ndryshme.
 • Aroma e limonit, mangos dhe oqeanit.
 • Cilesore dhe mbulojne siperfaqe te medha.
 • 55ml secila.
 • Vijne me 4 shkopinj bambuje per perhapje me te mire.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Aroma ambjenti ne 3 modele te ndryshme | Aroma diffuser”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aroma diffuser per ambjentin

Aroma ambjenti ne 3 modele te ndryshme | Aroma diffuser