Wireless Router Dual band Sprint ASUS AC1750

5,900 L

Ka stok

KODI: wireless-router-dual-band-sprint Kategori: ,

WIRELESS ROUTER DUAL BAND SPRINT

Router Wireless me dy banda, per lojera dhe transmetim pa nderprerje.

1GHz CPU fuqizon teknologjine Wi-Fi 3×3 802.11ac me bande te dyfishte per shpejtesi deri ne 1750Mbps dhe mbulim te gjere  per hapesira te medha.

Zona e mbulimit me vale te ketij routeri perfshin deri ne  3,000 metra katrore.

Wireless Router Sprint ASUS AC1750

Monitoroni dhe menaxhoni me lehtesi rrjetin tuaj nga pajisja juaj celular duke perdorur aplikacionin intuitiv ASUS Router.

Suporton  sistemin operativ – Linux, Windows 8, Windows 10, Windows 7, Mac OS X ose me i larte, Windows 8.1, Windows XP.

Portat e integruara USB 3.0 dhe 2.0 mundesojne ndarjen ne te gjithe rrjetin tuaj dhe qasjen ne skedar ne distance me mbeshtetjen e AiCloud 2.0.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Wireless Router Dual band Sprint ASUS AC1750”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wifi router dual band asus blerje online ne dyqan taxi

Wireless Router Dual band Sprint ASUS AC1750