Mini ftohes per celulare Awei X31 Phone Radioator

1,190 L

Ka stok

 • Ftohes mini per telefon
 • Kompakt
 • Shperndarje e shpejte e nxehtesise
 • I pajtueshem me shumicen e telefonave
 • Madhesia: 85mm*49mm*34mm
KODI: i232300073 Kategori: ,

MINI FTOHES PER CELULARE X31

Mini ftohes dhe mbajtes per celulare te madhesive te ndryshme 4,7-7,5 inch.

Dizajn kompakt i lehte ne mbajtje, me shperndarje te shpejte te nxehtesise.

Per te gjitha llojet e telefonave inteligjente kapeset zgjerohen deri ne 85 mm gjeresi.

Specifika:

 • Ftohes mini per telefon
 • Kompakt
 • Shperndarje e shpejte e nxehtesise
 • I pajtueshem me shumicen e telefonave
 • Madhesia: 85mm*49mm*34mm
 • Tensioni: 5V/1A
 • E perputhshme: Celular 4,7-7,5 inch
 • Materialet: ABS+Silikon

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

awei x31 mini ftohes telefoni online ne dyqan taxi

Mini ftohes per celulare Awei X31 Phone Radioator