Mbrojtese lavamani prej silikoni

690 L

Ka stok

  • Mbrojtese lavamani
  • Material silikoni
  • Dizajn praktik
  • Madhesi e pershtatshme gjeresisht
KODI: i237021124 Kategori: , ,

MBROJTESE LAVAMANI SILIKONI

Mbrojtese lavamani prej material silikoni rezistent dhe cilesor per te mbajtur larg lageshtine dhe sperkatjet.

Dizajni i permiresuar me pjerresi te ndertuar per te permiresuar kullimin e ujit ne lavaman. Mbrojtesi kunder sperkatjes se ujit te kuzhines ka nje tabaka te vogel per kullimin e sapunit ne te dyja anet qe do te sherbeje si mbajtese sfungjeri, sapuni.

Ndryshe nga pelhura e cila eshte e veshtire per t’u lare dhe thare, silikoni lahet me dore ose futet ne pjatalarese, do te thahet ne pak caste.

Specifika:

  • Mbrojtese lavamani
  • Material silikoni
  • Dizajn praktik
  • Madhesi e pershtatshme gjeresisht

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pastrues per lavamanet

Main Menu

mbrojtese lavamani silikoni ne dyqan taxi

Mbrojtese lavamani prej silikoni