Mbajtese universale per laptop Awei X32

1,390 L

Ka stok

  • Mbajtese per laptop
  • Awei x32
  • Madhesia: 127*120*85cm
  • Materiali: ABS
  • Per laptop, telefon, tablet
KODI: i232300079 Kategori: ,

MBAJTESE UNIVERSALE PER LAPTOP X32

Mbajtese universale per laptop Awei X32. Bere nga material rezistent per tablet, laptop MacBook Air Pro etj.

Dizajni i zbrazet lehteson shperndarjen e nxehtesise duke mbajtur laptopin vertikalisht.

Silikon qe nuk lejon pajisjet te rreshqasin ne fund dhe krahet kapese parandalojne demtimin e pajisjeve.

E perputhshme me celulare, tableta, laptope.

Specifika:

  • Madhesia: 127*120*85cm
  • Materiali: ABS
  • Per laptop, telefon, tablet

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese laptopi awei x32 online ne dyqan taxi

Mbajtese universale per laptop Awei X32